Niemowlaki na wakacjach

www.innogenerator.pl

Wyjazd na wakacje z niemowlakiem wymaga od rodziców dobrej organizacji. Co prawda takie wakacje są trudniejsze w organizacji, jednak nie jest to rzecz niemożliwa do realizacji. Oto kilka cennych wskazówek odnośnie tego, jak sprawnie zaplanować wypoczynek z niemowlakiem. Zacznij od wyboru dobrego miejsca – nie jedźcie na drugi koniec świata, bo wiąże się to z długą podróżą.

Kilkugodzinny lot samolotem czy jazda autem na pewno będą wystarczająco męczące dla ciebie i maluszka. Podróż staraj się także zaplanować na czas snu dziecka. Jeżeli masz opcje wyboru to postaw na jazdę autem, wówczas to ty będziesz decydować o postojach i przerwach w trakcie jazdy. Kolejna kwestia dotyczy wyboru miejsca zakwaterowania.

Postaraj się o pokój na niższym piętrze, najlepiej z balkonem. W razie niepogody będziesz mogła usypiać dziecko na świeżym powietrzu lub spędzać tam wieczory, jednocześnie odpoczywając. Sprawdź też czy w pokoju będzie łóżeczko lub kojec dla dziecka. Dopytaj o możliwość ewentualnej dostawki, jeżeli tych rzeczy nie ma w standardowym wyposażeniu.