Szybkie pożyczki społecznościowe

Potrzebujesz pieniędzy od ręki? Takie sytuacje niestety się zdarzają. Nigdy nie wiadomo, kiedy zepsuje się auto, ktoś ukradnie nam komputer czy portfel ze świeżo wypłaconą gotówką. Każdy może czasem potrzebować szybkiej pożyczki. Pytanie jak ją zdobyć? Banki nie zawsze są chętne na pożyczanie, a instytucje parabankowe często nie są godne zaufania.

Na szczęście zawsze możesz pożyczyć pieniądze od innych internautów. To właśnie nazywane jest social lendingiem, czyli pożyczkami społecznościowymi. Jak pożyczać pieniądze w modelu social lending? W pożyczkach społecznościowych wszystkie parametry mogą się różnić – oprocentowanie, wysokość pożyczki, liczba osób, które udzielają wsparcia, a także szybkość pożyczki. Jak się zdobyć fundusze możliwie najszybciej? Jest to łatwe, gdy masz dobry scoring na portalu.

Innymi słowy, powinieneś zrobić wszystko, by serwis uznał Cię za wiarygodnego płatnika. Niektóre portale pozwalają na dostarczanie dokumentów. Do tego warto udostępnić linki do portali społecznościowych i przejść inne dostępne weryfikacje. Przede wszystkim jednak dobrą opinię zbudujesz terminowo spłacając poprzednie zobowiązania w tym samym serwisie.

Dlatego opłaca się brać pożyczki w jednym portalu – zwłaszcza, jeśli wiesz, że będziesz potrzebować pożyczki również w przyszłości. Inny sposób na szybkie pozyskanie funduszy to znalezienie odpowiedniej oferty inwestora. Poszukaj wśród propozycji takiej, która odpowiada Ci pod względem kwoty i oprocentowania. Skoro inwestor wystawił ofertę, to znaczy, że będzie gotowy do szybkiej wypłaty.

.